Cześć tu Stefka, nowy projekt maskotki handmade!

by

Przeczytałam ostatnio w magazynie robótkowym o pasji tworzenia. O tym, jak to zwykle się zaczyna. Najpierw chcesz coś stworzyć dla siebie, bo nie znajdujesz czegoś takiego, jak dokładnie chcesz. Potem znajdujesz mnóstwo powodów, dla których możesz robić to, co sprawia tyle radości. A to urodziny koleżanki i można zrobić coś handmade, a to coś w domu można by zmienić. I jakoś tak zaczyna się kręcić twórcza pasja.

“Nie zawsze bywa łatwo. Czasem zrobienie kolejnego kroku zajmuje mnóstwo czas, kosztuje wiele łez i wściekłości.” pisze autor artykułu. Łzy i wściekłość to zdecydowanie nie w moim wydaniu. Za to mnóstwo, mnóstwo czasu na pewno. Ale jeśli kochasz, to ten czas, to wspaniały czas. To szukanie inspiracji, rysowanie, wymyślanie i dzierganie do północy… A do tego nagroda…

Nic nie zastąpi tych niesamowitych emocji towarzyszących ukończonej pracy, kiedy czujesz, że ręce wykonały kawał dobrej roboty, kiedy wszystkie komórki w ciele podskakują z radości, bo to jest to, co było wymyślone! Pasja. I miłość. Czy potrzeba czegoś więcej?

Tak było i tym razem. Radość tworzenia, ekscytacja i szczęściem. I powstała ona. Stefka.

Stefka trochę zadziera nosa. Ale wcale nie dlatego, że czuje się ważna. Ona po prostu zna swoją wartość. Tak naprawdę jest bardzo przyjacielska. Jest mięciutka i miła. I do tego nie boi się pralki.

Stefka chętnie przytuli się do kogoś.

25 centymetrów szarakowej Stefki z bawełny zaprasza do kontaktu przez stronę lub facebooka!
Mysz handmade (1)
Mysz handmade (9)
Mysz handmade (3)
Mysz handmade (5)
Mysz handmade (4)
Komentarz

Co sądzisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *