CHARMING DESIGN powstał po to, bym mogła dzielić się swoją pasją i radością tworzenia. A później, poprzez produkty, które tworzę, podać tę radość dalej.
Wierzę, że Maluchy są szczęśliwe, przytulając uszyte przeze mnie zabawki, a dorośli cieszą oko wytworzonymi przeze mnie rzeczami do domu. Choć głęboko wierzę,
że i patrząc na przytulanki CHARMING DESIGN  cieszą się z ich niepowtarzalnego wzornictwa i wyglądu.

Każdą przytulankę czy zabawkę wymyślam i tworzę od początku do końca. Dzięki temu otrzymując ją, trzymasz w rękach jedyny i niepowtarzalny przedmiot.

Każdy charmingowy przedmiot przygotowany jest z największą dokładnością i starannością o najmniejszy szczegół. Znajdziesz tu wyjątkowe, oryginalne
i niepowtarzalne projekty, tworzone przeze mnie ręcznie, z pasją i sercem.

A po godzinach chcę zainspirować do wyruszenia w podróż. Choćby tę najmniejszą, bo nie odległość czy długość się liczy, ale możliwość poznania nowego i przeżycia kolejnego dnia z radością.

 

KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem Ania. Moją ogromną pasją jest handmade. Uwielbiam szyć czy robić na szydełku. Świetnie się też czuję wymyślając kolejne aranżacje mieszkania czy wypróbowując wyrzynarkę do drewna. Słowem uwielbiam tworzyć i wymyślać coraz to nowe rzeczy. No właśnie nowe, wciąż inne.

Tworzenie towarzyszyło mi w życiu od zawsze. W dzieciństwie podczas robienia drabiny z patyków i sznurków, budowania fortecy obronnej ze snopów słomy, grzechotek z pudełeczek po jogurtach czy tworzenia namiotów z krzeseł i koców (no kiedyś nie było tych pięknych tipi). Niezapomniane projekty.

Moją drugą pasją, ale wcale nie na drugim miejscu (!), są podróże. Wszystkie – te małe i duże. Kilka moich ulubionych miejsc i wspomnień z podróży to pierwszy oddech powietrza w Bangkoku (mój pierwszy krok w Azji), błogi nastrój Gili Air w Indonezji, niezapomniane uczucie radości z wolności zwierząt podczas safari w Tanzanii, widok na Etnę z maleńkiej miejscowości o nazwie Castelmola, plaża Cofete na Fuerteventurze czy cudowny widok z okna pokoju w Olgiasca na jezioro Como we Włoszech.

Kocham kolekcjonować te wszystkie cudowne momenty podróży, podczas których poznaję i doświadczam wciąż nowych rzeczy, ludzi, historii i wciąż czegoś nowego się uczę.

 

Zapraszam Cię więc do charmingowego świata.

 

Jeśli któraś z moich prac Ci się spodobała lub chcesz coś dla siebie na indywidualne zamówienie – napisz do mnie na: anna@charmingdesign.pl

 

Będzie mi też miło, jeśli polubisz mój profil na facebooku: https://www.facebook.com/charmingdesignpl